Rietveld Code Review Tool
Help | Bug tracker | Discussion group | Source code

Unified Diff: _locales/lv/store.description

Issue 29613555: Noissue - Purge orphaned store.description (Closed) Base URL: https://hg.adblockplus.org/adblockpluschrome/file/a6d5e9202eb4
Patch Set: Created Nov. 21, 2017, 8:56 a.m.
Use n/p to move between diff chunks; N/P to move between comments.
Jump to:
View side-by-side diff with in-line comments
Download patch
« no previous file with comments | « _locales/lt/store.description ('k') | _locales/ms/store.description » ('j') | no next file with comments »
Expand Comments ('e') | Collapse Comments ('c') | Show Comments Hide Comments ('s')
Index: _locales/lv/store.description
diff --git a/_locales/lv/store.description b/_locales/lv/store.description
deleted file mode 100644
index a9247cfd44b67d147abb0905364a82f889a9d4be..0000000000000000000000000000000000000000
--- a/_locales/lv/store.description
+++ /dev/null
@@ -1,5 +0,0 @@
-{
- "store.description": {
- "message": "Adblock Plus bloķē visas kaitinošās reklāmas un atbalsta neuzbāzīgas reklāmas tīmekļa vietnēs (noklusējums). Var arī uzstādīt iespēju bloķēt visas reklāmas, atķeksējot to Adblock logā.\n\nBaudiet sērfošanu tīmeklī bez uzbāzīgām reklāmām, kuras pārņem Jūsu ekrānu! Adblock Plus Google Chrome pārlūkam bloķē:\n\n· Banerus \n· YouTube video reklāmas \n· Facebook reklāmas \n· Uznirstošos logus\nUn visas citas uzbāzīgās reklāmas...\n\n Adblock Plus ir pasaules populārākais pārlūkprogrammu paplašinājums, un to izmanto miljoniem interneta lietotāju visā pasaulē. Tas ir kopienas veidots atvērts projekts, un simtiem brīvprātīgo sekmē panākumus Adblock Plus, lai pārliecinātos, ka visas kaitinošās reklāmas tiek automātiski bloķētas. \n\nLūdzu, ņemiet vērā: Instalējot Adblock Plus Chrome pārlūkam, jūsu pārlūkprogramma rāda brīdinājumu, ka Adblock Plus Chrome varēs piekļūt jūsu pārlūkošanas vēsturei un datiem. Šis ir standarta ziņojums, mēs NEKAD MŪŽĀ nevāksim jebkādu informāciju! \n\n Nesen Adblock Plus kopiena ieviesa pieņemamu reklāmu iniciatīvu. Atļaujot dažas mazās un statiskas reklāmas, jūs atbalstat tīmekļa vietnes, kas paļaujas uz reklāmdevējiem, bet izvēlas to darīt neuzmācīgā veidā. Šo funkciju var deaktivizēt jebkurā laikā. Dodieties uz http://adblockplus.org/en/acceptable-ads , lai uzzinātu vairāk.\n\n\n****************\n\nZiņojumus par jaunām versijām var atrast šeit: http://adblockplus.org/releases/ \n\nKādas problēmas? Izmēģiniet restartēt Chrome un/vai noklikšķiniet uz \"Update now\" Adblock Plus opcijās. \nAtradi kļūdu? Mēs zinām dažas problēmas: http://adblockplus.org/en/known-issues-chrome. Ja Jūs atradāt vairāk vai nepieciešama palīdzība, apmeklējiet mūsu forumu: https://adblockplus.org/forum/viewforum.php?f=10. \n\n\n*****************\nJūtaties drosmīgs? Izmēģiniet izstrādes versiju, lai vienmēr saņemtu jaunākās funkcijas Chrome Adblock Plus paplašinājumam: http://adblockplus.org/en/development-builds (atsevišķa atjaunošana, neatkarīgi iestatījumi).\n"
- }
-}
« no previous file with comments | « _locales/lt/store.description ('k') | _locales/ms/store.description » ('j') | no next file with comments »

Powered by Google App Engine
This is Rietveld