Rietveld Code Review Tool
Help | Bug tracker | Discussion group | Source code

Unified Diff: _locales/pl/store.description

Issue 29613555: Noissue - Purge orphaned store.description (Closed) Base URL: https://hg.adblockplus.org/adblockpluschrome/file/a6d5e9202eb4
Patch Set: Created Nov. 21, 2017, 8:56 a.m.
Use n/p to move between diff chunks; N/P to move between comments.
Jump to:
View side-by-side diff with in-line comments
Download patch
« no previous file with comments | « _locales/nl/store.description ('k') | _locales/pt_BR/store.description » ('j') | no next file with comments »
Expand Comments ('e') | Collapse Comments ('c') | Show Comments Hide Comments ('s')
Index: _locales/pl/store.description
diff --git a/_locales/pl/store.description b/_locales/pl/store.description
deleted file mode 100644
index bb531edc64e48cc89a2c71abdbc26c8a74184ccb..0000000000000000000000000000000000000000
--- a/_locales/pl/store.description
+++ /dev/null
@@ -1,5 +0,0 @@
-{
- "store.description": {
- "message": "Adblock Plus blokuje wszystkie irytujące reklamy, ale wspiera witryny zawierające nienatarczywe reklamy domyślnie nie blokując ich (konfigurowane).\n\nSurfuj po sieci bez irytujących reklam zaśmiecających ekran! Adblock Plus dla Google Chrome blokuje:\n\n· Banery\n· Reklamy wideo na YouTube\n· Reklamy na Facebooku\n· Wyskakujące okna\n· Wszystkie inne irytujące reklamy\n\nAdblock Plus jest najpopularniejszym na świecie dodatkiem dla przeglądarek internetowych i jest używany przez miliony użytkowników na całym świecie. Jest to projekt open source oparty na społeczności i setki wolontariuszy przyczyniają się do sukcesu Adblock Plusa, dzięki czemu wszystkie denerwujące reklamy są automatycznie blokowane.\n\nInformacja. W trakcie instalacji w przeglądarce Chrome zostanie wyświetlone ostrzeżenie, że Adblock Plus ma dostęp do twojej historii przeglądania i danych. Jest to standardowa informacja generowana przez Chrome. My NIGDY nie zbieramy żadnych informacji!\n\nOstatnio społeczność Adblock Plusa wprowadziła inicjatywę akceptowalnych reklam (Acceptable Ads), zezwalając na wyświetlanie niewielkich statycznych reklam, by wspierać strony internetowe wyświetlające reklamy, ale tylko te, które robią to w nienatarczywy sposób. Funkcję te można w każdej chwili wyłączyć. Więcej informacji znajdziesz na stronie: http://adblockplus.org/en/acceptable-ads.\n\n***********\nInformacje o wydaniu i dokonanych zmianach znajduje się na stronie: http://adblockplus.org/releases/\n\nMasz problemy? Spróbuj ponownie uruchomić Chrome i w ustawieniach Adblock Plusa kliknij „Aktualizuj teraz”.\n\nZnalazłeś/znalazłaś błąd? Wiemy o kilku problemach występujących w przeglądarce Chrome: http://adblockplus.org/en/known-issues-chrome. Jeśli znajdziesz, jakiś inny błąd lub potrzebujesz pomocy, zajrzyj na nasze forum: https://adblockplus.org/forum/viewforum.php?f=10.\n\n*************\nJesteś żądny/żądna przygód? Wypróbuj wersję rozwojową Adblock Plusa, w której znajdziesz funkcje, które znajdą się w wydaniu finalnym w niedalekiej przyszłości: http://adblockplus.org/en/development-builds. Wersje te są aktualizowane oddzielnym kanałem i mają niezależne ustawienia.\n"
- }
-}
« no previous file with comments | « _locales/nl/store.description ('k') | _locales/pt_BR/store.description » ('j') | no next file with comments »

Powered by Google App Engine
This is Rietveld