Rietveld Code Review Tool
Help | Bug tracker | Discussion group | Source code

Unified Diff: _locales/uk/store.description

Issue 29613555: Noissue - Purge orphaned store.description (Closed) Base URL: https://hg.adblockplus.org/adblockpluschrome/file/a6d5e9202eb4
Patch Set: Created Nov. 21, 2017, 8:56 a.m.
Use n/p to move between diff chunks; N/P to move between comments.
Jump to:
View side-by-side diff with in-line comments
Download patch
« no previous file with comments | « _locales/tr/store.description ('k') | _locales/vi/store.description » ('j') | no next file with comments »
Expand Comments ('e') | Collapse Comments ('c') | Show Comments Hide Comments ('s')
Index: _locales/uk/store.description
diff --git a/_locales/uk/store.description b/_locales/uk/store.description
deleted file mode 100644
index 45e108f81f9ab49569d82fae9ff903f03c6cd3aa..0000000000000000000000000000000000000000
--- a/_locales/uk/store.description
+++ /dev/null
@@ -1,5 +0,0 @@
-{
- "store.description": {
- "message": "Adblock Plus блокує усі настирливі оголошення і підтримує веб-сайти шляхом показу типової ненав'язливої реклами (можна вимкнути у налаштуваннях).\n\nНасолоджуйтеся читанням у Інтернеті без набридливої реклами, що захаращує ваш екран! Adblock Plus для Google Chrome блокує:\n\n· Банери\n· Відеорекламу в YouTube\n· Рекламні оголошення у Facebook\n· Спливні вікна\n· Усі інші настирливі оголошення\n\nAdblock Plus - це найпопулярніше у світі розширення браузера, яке використовується мільйонами користувачів по всьому світу. Це проект з відкритим кодом і сотні добровольців беруть участь у розробці Adblock Plus, аби переконатися, що уся настирлива реклама автоматично блокується.\n\nБудь ласка, зауважте: при встановленні Adblock Plus для Chrome ваш браузер показує попередження, що Adblock Plus для Chrome вимагає доступу до історії і даних перегляду. Це типове повідомлення, бо насправді ми ніколи не збираємо якої б то не було інформації!\n\nНаразі спільнота the Adblock Plus запропонувала ініціативу Прийнятної Реклами. Дозволяючи деякі невеликі статичні оголошення, ви підтримуєте веб-сайти, що залежать від реклами, але не у настирливий спосіб. Цю функцію можна вимкнути у будь-який час. Перейдіть на http://adblockplus.org/en/acceptable-ads аби дізнатися подробиці.\n\n***********\nПовідомлення про версії та журнали змін можна знайти тут: http://adblockplus.org/releases/\n\nПроблеми? Спробуйте перезапустити Chrome і/або натисніть \"Оновити зараз\" у налаштуваннях Adblock Plus.\n\nЗнайшли ваду? Деякі проблеми нам вже відомі: https://adblockplus.org/en/bugs. Якщо ви знайшли більше або потребуєте допомоги, то відвідайте наш форум: https://adblockplus.org/forum/viewforum.php?f=10.\n\n*************\nБажаєте пригод? Спробуйте збірку від розробників, аби завжди отримувати найновіші функції Chrome Adblock Plus: http://adblockplus.org/en/development-builds (оновлено окремо, незалежні налаштування)."
- }
-}
« no previous file with comments | « _locales/tr/store.description ('k') | _locales/vi/store.description » ('j') | no next file with comments »

Powered by Google App Engine
This is Rietveld